RAMA GRAVEL VITORIA PATAGONIA EXPLORER DISC Blue Chameleon

Nowy

6 390,00 zł

Rama Vitoria Patagonia przeznaczona jest dla kolarzy szukających przygody i wolności. 
Więcej szczegółów

15 Przedmioty

DOSTEPNA - CZAS OCZEKIWANIA 21-30 dni

Rama z włókna węglowego i widelec poprawiają pochłanianie wibracji. Dzięki niskiej wadze ramy Vitoria Patagonia pozwala na złożenie bardzo lekkiego roweru gravel. Maksymalna dopuszczalna szerokość opony to 700 x 50c. Nadaje się do umieszczania bagażników zarówno na ramie, jak i na widelcu. Geometria zapewnia komfort.

Trzy rozmiary: S,M,L

Kolor: Blue (cameleon)

Wszystkie ramy malowane są pod dane zamówienie w Hiszpanii. 

Specyfikacja:

Rama: karbonowa Patagonia CX Explorer (1.1kg)
Widelec: Full Carbon - stery w zestawie (0,35kg)
Mocowanie hamulca: Flat Mount
Średnica sztycy: 27,2 mm
Maksymalna szerokość opony: 50mm
Support: BB86
Główka ramy: 1 1/8" - 1/5"
Sztywna oś: przód 12x100m, tył 12x142
Wewnętrzne prowadzenie linek

#HelmanSport - jesteśmy dealerem rowerów Vitoria

HISTORIA

Początki Vitorii sięgają lat 70., kiedy Juan Vitoria (założyciel) odkrywa swoją pasję do jazdy na rowerze, zaczyna rywalizować, a w latach 80. robi skok w kolarskie zawodostwo. W latach 1974–1978 startował w Hiszpanii, Szwajcarii i we Włoszech. W 1980 debiutując w hiszpańskim zespole zawodowym „Manzaneque”.

Poza ściganiem pasjonował się kolarstwem i rowerami, co skłoniło go do poszukiwania możliwości na tym świecie. Około 1983 r. Juan kupił wszystkie maszyny niezbędne do produkcji własnych ram. Precyzyjna włoska maszyna została zakupiona w Marquete Lange, tym samym miejscu, w którym Eddy Merck nabył również swój maszynę wiele lat wcześniej. Jak wiadomo, w tym czasie we Włoszech istniała wielka tradycja producentów rowerów i rzemieślników. Przeniósł całą maszynę do Hiszpanii, gdzie zaczął projektować i tworzyć własne ramy.

Aby zoptymalizować jakość, kontrolę i produkcję swoich ram, Juan postanowił pójść dalej. Nadszedł czas, aby nazwać tę przygodę, która rozpoczęła się kilka lat temu i już nabierała kształtów na silnej bazie zawodowej. Następnie zarejestrował własną markę, a więc w 1988 roku powstała „Ciclos Vitoria”. Nazwał swoje własne ramy „Vitoria” Był to moment, w którym rozpoczął się rozwój jego kariery.Od tego czasu firma widziała i doświadczyła największej ewolucji, jaką odniósł rower.

W roku 2014 dwie córki Juana (Esmeralda i Diana) dołączyły do zespołu: w firmie nastały bardzo pozytywne zmiany od procesu produkcji, poprzez organizację i zmianę wizerunku. 

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

RAMA GRAVEL VITORIA PATAGONIA EXPLORER DISC Blue Chameleon

RAMA GRAVEL VITORIA PATAGONIA EXPLORER DISC Blue Chameleon

Rama Vitoria Patagonia przeznaczona jest dla kolarzy szukających przygody i wolności. 
Napisz recenzję

Produkty Powiązane