Nowe produkty

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Najnowszy model ramy Sintesi FLU to idealna pozycja dla zawodników, amatorów poszukującej bardzo uniwersalnej ramy która sprawdzi się zarówno w zastosowaniach gravelowych jak i przełajowych łącznie z rywalizacją na cyclocrossowych trasach. 

  15 621,00 zł
  Na zamówienie
 • Spodenki KALAS ELITE wykonane są bardzo wytrzymałego materiału Lycra Power. Jest to tkanina o dużych właściwościach kompresyjnych, oddychalności oraz elastyczności. Wkładka Zoom X zapewnia komfort na średnie i długie dystanse. Spodenki w designie reprezentacji Wielkiej Brytanii. 

  548,00 zł
  DOSTĘPNE (czas realizacji 3-5 dni)
 • Płynne i mocne hamowanie hydrauliczne w połączeniu z 12-biegową bezprzewodową, intuicyjną zmianą przełożeń to połączenie bezkonkurencyjne na każdym poziomie, a w przypadku Apex nie poświęciliśmy niczego. Zoptymalizowany kształt klamek pasuje do każdej wielkości dłoni, zapewniając wygodne i kontrolowane hamowanie oraz zmianę biegów. 

  1 845,00 zł
  Na zamówienie
 • Najnowszy model ramy Sintesi FLU to idealna pozycja dla zawodników, którzy poszukują najsztywniejszej ramy do ścigania w cyclocrossie. Cel jaki przyświecał konstruktorom był jeden - zaprojektowanie najszybszej ramy do cyclocrossu. Efekt wyszedł niesamowity. Poznajcie FLU CX model 2024.

  8 649,00 zł
  Na zamówienie (zapytaj o dostępność)
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów