PEDAŁY Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • TIME XPRESSO 7 to świetny stosunek jakości do ceny, ponieważ jest to jedyny pedał w linii XPRESSO, w którym zastosowano karbonowy korpus.

  449,00 zł
  DOSTĘPNY (czas realizacji 3-5 dni)
 • Pedały TIME XPRO 12 to karbonowy model z tytanową osią Przenoszenie mocy i stabilność są zmaksymalizowane dzięki dużej, kwadratowej powierzchni 725 mm. Dolna owiewka została stworzona w celu poprawy aerodynamiki i ochrony karbonowej łopatki. 

  1 125,00 zł
  DOSTĘPNY (zapytaj o termin odbioru przed zakupem)
 • Pedały TIME XPRO 15 to nowy karbonowy model z tytanową osią Przenoszenie mocy i stabilność są zmaksymalizowane dzięki dużej, kwadratowej powierzchni 725 mm. Dolna owiewka została stworzona w celu poprawy aerodynamiki i ochrony karbonowej łopatki. Model XPRO 15 jest zaopatrzony w ceramiczne łożyska CeramicSpeed.

  1 729,38 zł
  DOSTĘPNY (zapytaj o termin odbioru przed zakupem)
 • Przy wadze poniżej 200 gramów na pedał XC 2 jest bardzo wszechstronny i niezwykle przystępny cenowo. Łatwy do wpinania system ATAC, duża platforma i samoczyszcząca konstrukcja sprawiają, że jest to idealny wybór dla rowerzystów wyruszających po raz pierwszy w teren. Bloki ATAC EASY ułatwiają zakładanie, a wpinanie i wypinanie jest jeszcze łatwiejsze.

  158,00 zł
  PRE ORDER
 • Pedał XC 4 jest wyposażony w wydrążoną stalową oś, dzięki czemu jest lekki i wytrzymały, a także w ekskluzywny system ATAC firmy TIME, który zapewnia bardzo łatwe zapięcie. Otwarta konstrukcja automatycznie usuwa zanieczyszczenia przy każdym wejściu, zapewniając niezawodne działanie za każdym razem.

  245,00 zł 196,00 zł
  Obniżka!
  DOSTĘPNE
 • Pedał XC 6 jest wyposażony w wydrążoną stalową oś, dzięki czemu jest lekki i wytrzymały, a także w ekskluzywny system ATAC firmy TIME, który zapewnia bardzo łatwe zapięcie. Otwarta konstrukcja automatycznie usuwa zanieczyszczenia przy każdym wejściu, zapewniając niezawodne działanie za każdym razem.

  289,00 zł 260,10 zł
  Add to cart
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • Blok ICLIC FIXED współpracuje ze wszystkimi pedałami XPRO i XPRESSO.

  59,00 zł
  DOSTĘPNY
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów