Sklep Helman Sport powstał z myślą o kolarzach i sportowcach innych dyscyplin wytrzymałościowych, szukających wyjatkowych produktów. Tym samym w naszej ofercie znajdą Państwo marki z najwyższej światowej półki.

Specjalizujemy się w składaniu rowerów (szosowych, mtb i przełajowych) na zamówienie klienta oraz zaopatrywaniu zawodowych kolarzy jak i również amatorów w produkty najwyższej światowej półki.

OFERTA: 
- rowery i ramy szosowe, przełajowe, mtb, TT (DEDACCIAI, GUERCIOTTI,MERCKX)
- kierownice, mostki, sztyce, koła i akcesoria (DEDA ELEMENTI/MUD PARTS) 
- odżywki sportowe (HIGH5)
- kaski (LIMAR)
- okulary (NRC)
- odzież (KALAS)
- opony szosowe (VITTORIA,CHALLENGE) oraz szytki (FMB, Vittoria,Dugast)
- koła i piasty (URSUS, DEDA ELEMENTI, VISION)
- kosmetyki dla sportowców (BINA)
- siodełka (Selle Italia), Wspieramy:
- Mariusz Gil - jeden z bardziej utytułowanych przełajowców w historii polskiego kolarstwa, czterokrotny Mistrz Polski w CX, wicemistrz Świata z 2004

- Przemysław Kuświk: wyjątkowy sportowiec bo uprawiający zawodowe kolarstwo mimo cukrzycy. Obecnie ma już za sobą udane testy w ekipie pro kontynentalnej Novo-Nordisk. Najlepszy żak w województwie wielkopolskim, multimedalista Międzywojewódzkich Mistrzostw w kategorii Młodzik, dwukrotny mistrz Polski w jeździe drużynowej na torze i szosie, brązowy medalista w wyścigu madison w kategorii junior młodszy, dwukrotny Mistrz Polski w jeździe drużynowej na czas szosa/tor , zwycięzca klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w kategorii Junior, Mistrz Poslki w jeździe druzynowej na torze w kategori U-23, a także wiele zwycięstw w krajowych, jak i zagranicznych imprezach . Na co dzień reprezentuję barwy klubu Mostostal Puławy, a we wcześniejszych latach byłem zawodnikiem KTK Kalisz oraz Victoria Jarocin. 

Nikodem Grzenkowicz - jeden z bardziej utalentowanych polskich zawodników młodego pokolenia w kolarskie szosowym, przełajowym i na torze>
Wicemistrz Polski juniorów w cyclocrossie. Wychowanek Cartusii Kartuzy. 

Kontakt: 

HELMAN SPORT
Mstowska 22
42-256 Olsztyn
t: +48 693 577 707
office@helmansport.pl
www.helmansport.pl


Ze sportowymi pozdrowieniami

Tomasz Helman
HELMAN SPORT