KOSZULKA KRÓTKA Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
 • To prawdziwa koszulka typu pro z krojem używanym przez profesjonalne zespoły. Nie każdy kolarz lubi ściśle przylegające, elastyczne materiały. Idealnie w tej sytuacji sprawdzi się materiał Carbon X użyty przy konstruowaniu koszulki Passion, z dzianiną z włóknem węglowym, zapewniającym doskonałe odprowadzanie wilgoci i wysychanie. 

  304,88 zł
  DOSTĘPNY (czas realizacji ok. 7 dni)
 • Kiedy temperatura powietrza wzrasta powyżej 25C, jazda w w zwykłej koszulce przestaje być przyjemnością. Firma Kalas stworzyła ultralekki model letni koszulki - Verano Ultra, który daje idealne odczucia dla zawodnika. Ta aerodynamiczna koszulka nie tylko pozwala czuć powietrze, ale zarazem jest bardzo szybka. 

  331,71 zł
  DOSTĘPNA (czas realizacji do 7 dni)
 • Kiedy Mr. Cestmir Kalas założył firmę Kalas, miał marzenie aby jednego dnia ubrania tej marki pojawiły się w Tour de France – najsłynniejszym wyścigu Świata. Wiele lat rozwoju pomogły zrealizować to marzenie. 

  295,93 zł
  DOSTĘPNY
 • Koszulka Kalas Elite Replica to replika strojów z jakich korzysta reprezentacja Wielkiej Brytanii w kolarstwie. Koszulka wykonana jest z wysoce funkcjonalnego materiału Spinn, który jest bardzo lekki i wysoce oddychalny.

  215,45 zł
  DOSTĘPNY (czas oczekiwania 5-7 dni)
 • Koszulka TITAN to idealne połączenie najlepszych tkanin. Jest ona bardzo lekka, elastyczna i oddychająca. Przedłużone rękawki z silikonowym zakończeniem nadają elegancji w nowoczesnym wyglądzie.

  215,45 zł
  DOSTĘPNY (Czas oczekiwania do 7 dni)
 • Jest to bardzo lekka, elastyczna i oddychająca koszulka - identyczna z tą w jakiej startują reprezentanci Czech. 

  199,19 zł
  DOSTĘPNY (czas oczekiwania 5-7 dni)
 • Ta popularna koszulka jest standardowym krojem, przeznaczonym do jazdy miejskiej i terenowej. To nasza rekomendacja dla rowerzystów rekreacyjnych, którzy szukają kombinacji funkcjonalnych tkanin i luźnego, eleganckiego kroju.

  195,12 zł
  DOSTĘPNY (Czas oczekiwania do 7 dni)
 • Ta elastyczna koszulka wykonana jest z funkcjonalnego materiału w standardowym dopasowanym kroju. Nowy projekt czerpie inspirację z kolarskich regionów Wielkiej Brytanii i stanowi nową erę brytyjskiej kolarstwa. Wspieraj sukces British Cycling z dumą.

  182,11 zł
  DOSTĘPNY (czas oczekiwania do 7 dni)
 • Rewolucyjna innowacja w rozwoju odzieży rowerowej. Koszulka stworzona w dopasowanym kroju i wodoodpornym materiale membranowym. Zaprojektowana na chłodne i deszczowe dni zapewni maksymalną ochronę i komfort. 

  430,00 zł
  DOSTĘPNY (czas realizacji do 5-7 dni)
 • Replika koszulki belgijskiego teamu przełajowego Correndon Circus w barwach którego startuje między innymi Mathieu van der Poel. Koszulka wykonana jest z wysoce funkcjonalnego materiału Spinn, który jest bardzo lekki i wysoce oddychalny.

  214,63 zł
  DOSTĘPNY (Czas oczekiwania 5-7 dni)
 • Replika koszulki szosowej hiszpańskiej grupy pro-kontynentalnej Euskadi – Murias Team. Koszulka wykonana jest z wysoce funkcjonalnego materiału Spinn, który jest bardzo lekki i wysoce oddychalny.

  214,63 zł
  DOSTĘPNY (czas realizacji 5-7 dni)
 • Unikalna i limitowana kolekcja Mistrzyni Świata w kolarstwie przełajowym - Sanne Cant.

  348,78 zł
  DOSTĘPNE (czas realizacji 5-7 dni)
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów