Compry Recovery PRO - system do regeneracji i masażu

Nowy

4 675,00 zł

PRZYSPIESZ ODBUDOWĘ MIĘŚNI

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

DOSTEPNE (czas realizacji 5-7 dni)

- 8 komór kompresyjnych
- Wyświetlacz LED
- 6 programów
- Opcjonalnie sterowany za pomocą aplikacji mobilnej
- 25 poziomów ciśnienia, regulowanych co 10 mmHG
- 6-godzinna żywotność baterii
- Napięcie 110 – 240
- W zestawie z solidną torbą

Compry Recovery PRO jest idealny do zabrania w drogę. Osiem różnych komór kompresyjnych zapewnia odpowiednią kompresję każdej części nóg. W połączeniu z 25 różnymi stopniami kompresji i sześcioma różnymi programami, nigdzie nie pójdziesz bez Compry Recovery PRO.
To, co czyni PRO jeszcze bardziej wyjątkowym, to fakt, że PRO może być używany bezprzewodowo. Bateria w systemie wytrzymuje do 6 godzin. W ten sposób nie jesteś przywiązany do gniazdek i możesz korzystać z systemu dosłownie wszędzie.

System jest dostarczany z parą nogawek kompresyjnych w wybranym rozmiarze, systemem i solidną torbą, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą Compry Recovery PRO.

Rozmiar
Aby określić właściwy rozmiar, ważne jest zmierzenie długości nogawki. Długość nogawki mierzona jest od pięty do pachwiny. Podane rozmiary są orientacyjne.

Short: > 85cm
Long: < 86 cm

Jak to działa?

Nasze krążenie krwi tętniczej dostarcza tlen i składniki odżywcze do każdej komórki mięśniowej w naszym ciele, a układ żylny usuwa odpady metaboliczne, takie jak dwutlenek węgla i kwas mlekowy z naszych mięśni. To ostatnie, a więc usuwanie odpadów metabolicznych, jest znacznie trudniejsze ze względu na grawitację (ciśnienie hydrostatyczne), a także to, że ucisk serca w układzie żylnym jest znacznie słabszy niż siła ściskająca w tętniczej części układu krążenia. krążenie krwi.

Jednak Compry Recovery zwiększa przepływ krwi żylnej, a tym samym pomaga w usuwaniu produktów przemiany materii z mięśni. Poprzez dostarczanie ciśnienia pneumatycznego (kompresja powietrzem) od dystalnej do proksymalnej, a więc z daleka od serca w kierunku serca, zwiększa się przepływ krwi żylnej. Compry Recovery ściska nogi sekcja po sekcji w odstępach od stóp do pośladków. Komory nadmuchują się jedna po drugiej od kostki do łydki, w kierunku kolana i uda. Przyspiesza to regenerację, łagodzi bóle mięśni i poprawia wydajność.

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

Compry Recovery PRO - system do regeneracji i masażu

Compry Recovery PRO - system do regeneracji i masażu

PRZYSPIESZ ODBUDOWĘ MIĘŚNI

Napisz recenzję

Produkty Powiązane