Szytka szosowa FMB Paris-Roubaix - Made in France Pro Team Edition

Nowy

399,00 zł

Najwyższej jakości szytka szosowa wykonana przez francuską manufakturę FMB. 

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

DOSTĘPNE (czas realizacji ok. 14 dni)

Szytka FMB Paris-Robaix przeznaczona jest na niekorzystne warunki, między innymi takie jakie panują w wyścigu Paris-Roubaix. Bardzo dobrze sprawdzi się na polskich drogach także jako szytka treningowo-wyścigowa typu allround. Bieżnik posiada mieszankę z dużą zawartością krzemionki. Wysokiej jakości bawełna, oraz lateksowy środek zapewnia zmniejszenie oporów toczenia i poprawia komfort. 

Szytka FMB Paris-Roubaix używana jest przez największe sławy światowego kolarstwa podczas tego legendarnego wyścigu jak i pozostałych klasyków.

FMB to bez wątpienia jedna z najlepszych szytek w światowym peletonie używana przez ekipy World Tour'u i kontynentalne. Na tej szytce swoje sukcesy odnosili tacy zawodnicy jak Tom Boonen, Peter Sagan, Bradley Wiggins czy Fabian Cancellara, który na różnych modelach FMB zwyciężał w Strada Bianche czy sięgnął po złoty medal olimpijski w ITT w Rio 2016.  Szytka FMB Paris-Roubaix wielokrotnie wygrywała wyścigi Paris-Roubaix czy Tour de Flanders.
Model z napisem Pro Team Edition jest dokładnie modelem dostarczanym Team Sky i innym zespołom z World Tour'u podczas wiosennych klasyków. 

Szytka FMB Paris-Roubaix wielokrotnie wygrywała wyścigi Paris-Roubaix oraz Tour de Flanders.

Zastosowanie: szosa / kostka brukowa / szuter / ciężcy zawodnicy

Zalecane ciśnienie (używane przez grupy zawodowe): 5.8 - 6.8 bar (konstrukcja szytki pozwala na jazdę z tak niskim ciśnieniem bez zwiększenia oporów toczenia. Zawodnicy grup zawodowych dla przykładu wyścig wyścig szosowy tj Paris-Roubaix zaczynają tak z 7 - 8 bar - oczywiście w zależności od wagi zawodnika).


#HelmanSport - jesteśmy wyłącznym dystrybutorem szytek FMB w Polsce. 

logo-paczkomaty-inpost-kurier.jpg

W przypadku wyboru opcji INPOST PACZKOMAT prosimy o podanie w komentarzu do transakcji numeru paczkomatu, na który chcą Państwo otrzymać paczkę. 

LISTA PACZKOMATÓW

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

Szytka szosowa FMB Paris-Roubaix - Made in France Pro Team Edition

Szytka szosowa FMB Paris-Roubaix - Made in France Pro Team Edition

Najwyższej jakości szytka szosowa wykonana przez francuską manufakturę FMB. 

Napisz recenzję

Produkty Powiązane