Szytka szosowa FMB Paris-Roubaix - Made in France Pro Team Edition

Nowy

399,00 zł

Najwyższej jakości szytka szosowa wykonana przez francuską manufakturę FMB. 

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

DOSTĘPNE

Szytka FMB Paris-Robaix przeznaczona jest na niekorzystne warunki, między innymi takie jakie panują w wyścigu Paris-Roubaix. Bardzo dobrze sprawdzi się na polskich drogach także jako szytka treningowo-wyścigowa typu allround. Bieżnik posiada mieszankę z dużą zawartością krzemionki. Wysokiej jakości bawełna, oraz lateksowy środek zapewnia zmniejszenie oporów toczenia i poprawia komfort. 

Szytka FMB Paris-Roubaix używana jest przez największe sławy światowego kolarstwa podczas tego legendarnego wyścigu jak i pozostałych klasyków.

FMB to bez wątpienia jedna z najlepszych szytek w światowym peletonie używana przez ekipy World Tour'u i kontynentalne. Na tej szytce swoje sukcesy odnosili tacy zawodnicy jak Tom Boonen, Peter Sagan, Bradley Wiggins czy Fabian Cancellara, który na różnych modelach FMB zwyciężał w Strada Bianche czy sięgnął po złoty medal olimpijski w ITT w Rio 2016.  Szytka FMB Paris-Roubaix wielokrotnie wygrywała wyścigi Paris-Roubaix czy Tour de Flanders.
Model z napisem Pro Team Edition jest dokładnie modelem dostarczanym Team Sky i innym zespołom z World Tour'u podczas wiosennych klasyków. 

Szytka FMB Paris-Roubaix wielokrotnie wygrywała wyścigi Paris-Roubaix oraz Tour de Flanders.

Zastosowanie: szosa / kostka brukowa / szuter / ciężcy zawodnicy

Zalecane ciśnienie (używane przez grupy zawodowe): 5.8 - 6.8 bar (konstrukcja szytki pozwala na jazdę z tak niskim ciśnieniem bez zwiększenia oporów toczenia. Zawodnicy grup zawodowych dla przykładu wyścig wyścig szosowy tj Paris-Roubaix zaczynają tak z 7 - 8 bar - oczywiście w zależności od wagi zawodnika).


#HelmanSport - jesteśmy wyłącznym dystrybutorem szytek FMB w Polsce. 

logo-paczkomaty-inpost-kurier.jpg

W przypadku wyboru opcji INPOST PACZKOMAT prosimy o podanie w komentarzu do transakcji numeru paczkomatu, na który chcą Państwo otrzymać paczkę. 

LISTA PACZKOMATÓW

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

Szytka szosowa FMB Paris-Roubaix - Made in France Pro Team Edition

Szytka szosowa FMB Paris-Roubaix - Made in France Pro Team Edition

Najwyższej jakości szytka szosowa wykonana przez francuską manufakturę FMB. 

Napisz recenzję

Produkty Powiązane