Rower CBT ITALIA NECER PLUS R7020 Disc

Nowy

10 525,00 zł

CBT Italia NECER PLUS to najnowsza model roweru pochodzący z włoskiej manufaktury. Wersja pod tarcze. Rower z certyfikatem UCI. 

Więcej szczegółów

25 Przedmioty

DOSTĘPNA (czas oczekiwania do 21 dni)

Rama Wykonana jest z włókien T700 3K HM, wzmocniona dodatkowo grafitem kevlarowym w miejscach najbardziej narażonych na działania sił. Jest to rama bardzo sztywna, a geometria tylnego trójkąta ramy przesuwa oś koła bliżej osi suportu, dając tym samym większa dynamikę w jeżdzie. Z kolei górny kąt rur powoduje, że rama jest zarazem komfortowa i dobrze tłumi drgania. Ciekawa budowa przedniego widelca także łączy dwie ceny: większą sztywność niż tradycyjna konstrukcja jak i amortyzacja. 

Specyfikacja roweru:
Rama: CBT ITALIA Necer Plus
Grupa: Shimano 105 R7020 Disc
Kierownica: Deda Zero
Mostek: Deda Zero
Sztyca: Deda Zero
Siodełko: San Marco Monza
Koła: DT SWISS P1800 SPLINE DISC BRAKE 32
Opony: Continental UltraSport II
Waga: 8350g (rozmiar 49)
Bez pedałów

Dostępne rozmiary: 49, 52, 54, 56, 58

Istnieje możliwość przygotowania roweru w innych wersjach kolorystycznych.

CBT ITALIA- historia

C.B.T. Italia (Construction Bicycles Tardivo) została założona w połowie 1950 roku przez Giovanni Tardivo, regionalnego sprzedawcę I dystrybutora części rowerowych i motocyklowych. 

Na początku lat 70’tych do biznesu ojca dołączył syn Guido, których rozwinął rodzinną firmę poprzez produkcję wyścigowych rowerów i ram. 
Na początku lat 80’tych do firmy dołączył drugi z synów - Bruno. W tym czasie stal była jedynym materiałem stosowanym do produkcji ram rowerowych, ale C.B.T. Italia była już w stanie odróżnić swoje produkty od wprowadzenia czarnych chromowanych końcówek widelca czy krótszego tylnego trójkątu ramy. Pod koniec lat osiemdziesiątych, wraz z odejściem założyciela Giovanniego Tardivo, podstawowa działalność firmy przesunęła się z produkcji rowerowej na przemysłową. Inwestycje w innowacyjne maszyny umożliwiły C.B.T. Italia specjalizuje się w przetwarzaniu stali nierdzewnej i aluminium. Firma zastosowała tę nową technologię, pierwotnie opracowaną dla przemysłu lotniczego, do rowerów drogowych / wyścigowych. Wynik był niczym innym, jak sukcesem. Aluminium powoli zaczęło zastępować stal w produkcji rowerów. Ramy stały się lżejsze i dostosowane do klienta.

W następstwie nowego tysiąclecia C.B.T. Italia pozostaje zaangażowana w ciągły rozwój produkcji ram rowerowych. Wraz z wprowadzeniem włókien węglowych firma ma teraz możliwość produkcji ram, które łączą lekkość aluminium ze stylem i wygodą. W 2002 r. C.B.T. Italia przetestowała swoją prototypową ramę karbonową w kobiecym Tour de France. Końcowym rezultatem była koszulka „Maillot Jaune”. Prototypowa rama karbonowa zbudowana została w całości w zakładzie w Cuneo we Włoszech.

CBT ITALIA - dzisiaj

Firma zajmuje się produkcją rowerów i ram szosowych. Nasza filozofia pozostała niezmieniona: utrzymać jakość zamiast ilości, wykorzystując najwyższej jakości materiały i innowacyjną technologię, obsługując klientów o szczególnych wymaganiach.

Nasze ramy zbudowane są w całości z włókna węglowego 3K, VHM lub HM. Nasza technologia pozwala nam dostosowywać nasze ramy w wersjach standardowej, sloppingowej i niestandardowej. Położenie geograficzne firmy (północne Włochy przy granicy francuskiej i kilka kilometrów do Monte-Carlo) sprzyja jej rozwojowi i współpracy z rynkiem międzynarodowym. Kierując się naszymi zasadami, chcemy, aby nasz produkt trafiał na rynek globalny z tą samą jakością, serwisem i dostawą, która była z nami od początku firmy.

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

Rower CBT ITALIA NECER PLUS R7020 Disc

Rower CBT ITALIA NECER PLUS R7020 Disc

CBT Italia NECER PLUS to najnowsza model roweru pochodzący z włoskiej manufaktury. Wersja pod tarcze. Rower z certyfikatem UCI. 

Napisz recenzję

Produkty Powiązane