Rower VITORIA ULTIMATE SK DISC / SH 105

Nowy

10 500,00 zł

Rama Vitoria Ultimate SK jest wszechstronna o lekkiej geometrii aerodynamicznej, idealny do jazdy „Gran Fondo”. Rower na osprzęcie Shimano 105 R7000
Więcej szczegółów

3 Przedmioty

DOSTEPNA - CZAS OCZEKIWANIA 20-30 DNI

Ostatnie egzemplarze!

Przyjemna geometria jest jedną z głównych cech, która dla rowerzystów jest najbardziej atrakcyjna. Geometria łączy względną krótką odległość między osiami, co zwiększa reaktywność i siłę przenoszenia mocy. Rama i widelec wykonane są z włókna węglowego T800. Karbonowy sztyca sprawia, że ​​zestaw jest lżejszy, a jego aerodynamiczny kształt poprawia aerodynamikę roweru. System Flat Mount umożliwia precyzyjne hamowanie hydraulicznych hamulców tarczowych. Położenie rur i kątów sprawia, że ​​rower jest bardziej estetyczny. Rama ma 5 różnych rozmiarów (XS, S, M, L, XL), aby zapewnić optymalną wydajność dla każdego wzrostu.

Wszystkie ramy malowane są pod dane zamówienie w Hiszpanii.

Specyfikacja:

Rama: VITORIA ULTIMATE SK Carbon (1000g dla rozmiaru 50)
Widelec: Full Carbon (350g) - stery w zestawie
Mocowanie przerzutki na hak
Główka ramy: 1-1/8 - 1-1/2
Wewnętrzne prowadzenie linek
Rama kompatybilna z osprzętem Di2
Grupa: Shimano 105 R7000 Disc
Korba: FSA Gossamer
Koła: Miche Reflex DX
Opony: Vittoria Zaffiro
Kierownica / Mostek: Syntium
Siodełko: VITORIA
Sztyca: aero
Brak pedałów w zestawie
Maksymalna średnica opony: 28mm

GEOMETRIA:

#HelmanSport - jesteśmy dealerem rowerów Vitoria

HISTORIA

Początki Vitorii sięgają lat 70., kiedy Juan Vitoria (założyciel) odkrywa swoją pasję do jazdy na rowerze, zaczyna rywalizować, a w latach 80. robi skok w kolarskie zawodostwo. W latach 1974–1978 startował w Hiszpanii, Szwajcarii i we Włoszech. W 1980 debiutując w hiszpańskim zespole zawodowym „Manzaneque”.

Poza ściganiem pasjonował się kolarstwem i rowerami, co skłoniło go do poszukiwania możliwości na tym świecie. Około 1983 r. Juan kupił wszystkie maszyny niezbędne do produkcji własnych ram. Precyzyjna włoska maszyna została zakupiona w Marquete Lange, tym samym miejscu, w którym Eddy Merck nabył również swój maszynę wiele lat wcześniej. Jak wiadomo, w tym czasie we Włoszech istniała wielka tradycja producentów rowerów i rzemieślników. Przeniósł całą maszynę do Hiszpanii, gdzie zaczął projektować i tworzyć własne ramy.

Aby zoptymalizować jakość, kontrolę i produkcję swoich ram, Juan postanowił pójść dalej. Nadszedł czas, aby nazwać tę przygodę, która rozpoczęła się kilka lat temu i już nabierała kształtów na silnej bazie zawodowej. Następnie zarejestrował własną markę, a więc w 1988 roku powstała „Ciclos Vitoria”. Nazwał swoje własne ramy „Vitoria” Był to moment, w którym rozpoczął się rozwój jego kariery.Od tego czasu firma widziała i doświadczyła największej ewolucji, jaką odniósł rower.

W roku 2014 dwie córki Juana (Esmeralda i Diana) dołączyły do zespołu: w firmie nastały bardzo pozytywne zmiany od procesu produkcji, poprzez organizację i zmianę wizerunku. 

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

Rower VITORIA ULTIMATE SK DISC / SH 105

Rower VITORIA ULTIMATE SK DISC / SH 105

Rama Vitoria Ultimate SK jest wszechstronna o lekkiej geometrii aerodynamicznej, idealny do jazdy „Gran Fondo”. Rower na osprzęcie Shimano 105 R7000
Napisz recenzję

Produkty Powiązane