High5 Protein Recovery - saszetka 1.6kg smak bananowo-waniliowy

Nowy

202,78 zł

Wysokiej jakości koktajl węglowodanowo-białkowy do stosowania po wysiłku. Do zmieszania z mlekiem lub wodą. Zawiera BCAA. Produkt Protein Recovery sprzedawany bez bidonu znajdującego się na zdjęciu.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

DOSTĘPNE (czas realizacji 1-3 dni)

Ostatnie egzemplarze!

Wysokiej jakości napój węglowodanowy z domieszką 26% białka do stosowania po wysiłku. Do zmieszania z mlekiem lub wodą. Dostępny w kilku smakach w saszetkach 60 g oraz opakowaniach 1.6 kg.

 • Stworzony dla profesjonalistów do stosowania po wysiłku
 • Zawiera izolat białka serwatki (zawiera BCAA)
 • Zawiera węglowodany
 • Łagodny smak
 • Do zmieszania z mlekiem lub wodą
 • Nie zawiera sztucznych aromatów, barwników, substancji słodzących i konserwujących
 • Produkt bezglutenowy
 • Nie zawiera laktozy. Odpowiedni dla wegetarian.

Białka przyczyniają się do utrzymania i zwiększenia masy mięśniowej. Protein Recovery zawiera również węglowodany. Po wysiłku twoje mięśnie zwykle mają obniżony poziom glikogenu (węglowodany). Spożycie węglowodanów przyczynia się do przywrócenia normalnego funkcjonowania mięśni po intensywnym wysiłku.

Protein Recovery ma podobne działanie jak 4:1 EnergySource lecz istnieje kilka znaczących różnic:

 • Protein Recovery ma większą zawartość białka, a 4:1 EnergySource węglowodanów.
 • Protein Recovery powinien być stosowany wyłącznie po wysiłku natomiast 4:1 EnergySource można również stosować w trakcie wysiłku.
 • 4:1 EnergySource ma w składzie większą zawartość sodu

W ramach naszej polityki Drugs Free, posiadamy zapas produktów przetestowanych na obecność substancji zakazanych. Jeżeli potrzebujesz zamówić produkty przetestowane zaznacz w zamówieniu produkt „WADA tested”. Produkt ten zostanie Ci dostarczony wraz z certyfikatem naszego akredytowanego laboratorium. Chcemy podkreślić, że nie używamy zakazanych środków i nigdy nasze produkty nie przeszły nieudanej próby.

Skala PDCAAS

Izolat białka serwatki w 4:1 jest najwyższej jakości. Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) posiada sprawdzone metody porównania jakości różnego rodzaju białka. Jest to określane jako Protein Digestibility Corrected Amino Acid Score (PDCAAS). Idealne białko powinno posiadać wynik 1.0 w skali PDCAAS. Białko użyte w 4:1 ma wynik 1.14. 4:1 jest też bogate w leucynę.

Sposób użycia

Mieszanie z wodą: Protein Recovery zapewnia szybkie uzupełnienie aminokwasów dla uzyskania maksymalnej korzyści natychmiast po wysiłku. Mieszać z wodą można smaki owoce letnie i czekoladowy. Sprawdź zalecenia dotyczące dawkowania na opakowaniu.

Mieszanie z mlekiem: Protein Recovery jest smacznym i łagodnym do spożycia koktajlem białkowo-węglowodanowym. Dodanie mleka powoduje stopniowe i bardziej rozłożone w czasie dostarczanie aminokwasów. Jest to przydatne w dowolnym momencie po wysiłku. Spożycie późnym wieczorem, dostarcza organizmowi składników odżywczych podczas snu. Wszystkie trzy smaki Protein Recovery mogą być mieszane z mlekiem. Sprawdź zalecenia dotyczące dawkowania na opakowaniu.

Protein Recovery można również mieszać z alternatywą mleka (mleko sojowe, mleko migdałowe lub inne), zgodnie z własnymi preferencjami.

Opakowanie 9x60g pozwala przygotować 9 porcji napoju po 400ml.

Recovery Drink bananowo-waniliowy

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

100g1 porcja 60g
Wartość energetyczna1685 kJ / 397 kcal1011 kJ / 238 kcal
Tłuszcze0.5 g0.3 g
 – w tym nasycone kwasy tłuszczowe0.3 g0.2 g
Węglowodany68 g41 g
– w tym cukry13 g7.5 g
Błonnik0 g0 g
Białka30 g18 g
Sól0.56 g0.34 g
Sód225 mg135 mg

SKŁADNIKI:

Maltodekstryna, Izolat białka serwatki 30% (z mleka), Fruktoza, Aromaty naturalne, Emulgator: lecytyna sojowa.

Alergeny zaznaczone są wytłuszczonym drukiem.

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

High5 Protein Recovery - saszetka 1.6kg smak bananowo-waniliowy

High5 Protein Recovery - saszetka 1.6kg smak bananowo-waniliowy

Wysokiej jakości koktajl węglowodanowo-białkowy do stosowania po wysiłku. Do zmieszania z mlekiem lub wodą. Zawiera BCAA. Produkt Protein Recovery sprzedawany bez bidonu znajdującego się na zdjęciu.

Napisz recenzję

Produkty Powiązane