Rama szosowa DEDACCIAI (DEDA) ATLETA

Nowy

8 800,00 zł

Rama ATLETA posiada wszystko co potrzebne dla doświadczonych kolarzy i posiada cechy ramy zawodniczej przeznaczonej do ciężkich wyścigów.

Więcej szczegółów

25 Przedmioty

DOSTĘPNA NA MAGAZYNACH DEDACCIAI - CZAS OCZEKIWANIA DO 14 DNI ROBOCZYCH

Masywne kształty z profilami aero idealnie pasują do płaskich etapów i bojowych sprintów, ale ta rama niezawodna będzie także podczas zjazdów i podjazdów. ATLETA jest kombinacją najlepszych japońskich włókien węglowych Toray, tak ułożonych aby uzyskać lekkie i niezawodne rury.

Technologie te pozwalają wytwarzać lepsze zestawy ram, ponadto są w stanie zapewnić najlepsze doznania jazdy, sztywność i harmonię z jeźdźcem, głównie na trudnych etapach, kiedy kadencja pedałowania staje się cięższa. Miejsca podatne na działanie dużych sił jak: wkład suportu, głowa ramy, rura podsiodłowa są wzmocnione w celu utrzymania wysokiego stopnia sztywności przy zachowaniu równoległych ustawień osi koła podczas pedałowania.

Rama została zbudowana w procesie “Nano Technology”. Polega ona na nałożeniu żywicy epoksydowej w mikroskopijne wolne przestrzenie pomiędzy włóknami karbonowymi w celu ich spojenia. Ma to na celu zwiększenie żywotności ramy w stosunku do ram karbonowych powstałych w wyniku „tradycyjnego” procesu. Proces technologiczny Nano charakteryzuje zmniejszenie ilości użytego karbonu, a tym samym wagi i zarazem zwiększenie współczynnika naprężania ramy.

Ramy Atleta została zaprojektowana i badana w celu otrzymania najlepszego stosunku aerodynamiki. Kształty główki, dolnej rury i rury podsiodłowej pozwalają zaoszczędzić 15% oporu powietrza w odniesieniu do tradycyjnych okrągłych rur. Ponadto zacisk siodełka jest schowany wewnątrz górnej rury, w celu uzyskania najlepszych osiągów aerodynamicznych. Proponujemy, aby użyć klucza dynamometrycznego tak aby zacisk był dokręcony na 10 Nm.

ATLETA jest wyposażona w PF30 (press fit 30) z wkładem suportu o szerokości 68 mm. Dedacciai oferuje możliwość zakupu adaptorów BB30 i BSA. PF30 ma klasyczne osadzenie łożysk BB30 (42 mm) we wkładzie suportu poprzez miski. Centralny wkład suportu to 46 mm. PF 30 przyjmuje wkład suportu o większej średnicy wewnętrznej w porównaniu z tymi dostępnymi na rynku.

ATLETA wyposażona jest w karbonowy taperowany (1-1/8 - 1-1/2) widelec Dedacciai, który zapewnia idealne prowadzenie na każdym rodzaju nawierzchni. Atleta jest w pełni kompatybilna z osprzętem elektronicznym i mechanicznym.

Specyfikacja techniczna:

 • Rama wykonana z wykorzystaniem wysokiej jakości włókien T800 / T700
 • Waga ramy: 950 g dla rozmiaru M
 • Kształt rur aero
 • Pięć rozmiarów: XS, S, M, L, XL
 • Wkład suportu: PF30 włókna karbonowe (dostępne adaptory BSA - BB30)
 • Wewnętrzne prowadzenie linek
 • Mocowanie przedniej przerzutki na hak 34,9 mm
 • Regulowana sztyca aero z mikro regulacją (235 g)
 • Widelec karbonowy: 370 g UD (w zestawie)
 • Główka steru: 1"1/8 - 1"1/2 dół
 • Zintegrowane karbonowe stery Dedacciai SSDIFFATLETA (w zestawie)

Gwarancja: 2-lata

KOLOR BOB RED: Dostępna

KOLOR BOB BLACK: Dostępna

Kolor: GREY ON GREY




Kolor: ORANGE AND GREY

GEOMETRIA

#HelmanSport - jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Dedacciai na Polskę

Możliwe personalizowane malowanie ramy na życzenie - zapytaj o szczegóły office@helmansport.pl

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

Rama szosowa DEDACCIAI (DEDA) ATLETA

Rama szosowa DEDACCIAI (DEDA) ATLETA

Rama ATLETA posiada wszystko co potrzebne dla doświadczonych kolarzy i posiada cechy ramy zawodniczej przeznaczonej do ciężkich wyścigów.

Napisz recenzję

Produkty Powiązane