Wyprzedaż! Rama Dedacciai RAN RS 2017

Rama szosowa Dedacciai RAN RS

Nowy

6 666,67 zł

4 366,67 zł

-2 300,00 zł

Rama RAN została opracowana i zaprojektowana, aby zaskoczyć najbardziej wymagających sportowców.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

DOSTĘPNY (Czas oczekiwania do 14 dni)

Ostatnie egzemplarze!

Rama RAN RS z certyfikatem UCI jest synonimem niezwykłej lekkości, sztywności i bezwzględnych właściwości jezdnych. Dział R&D wsparł produkcję wykorzystując swoją wiedzę konstrukcyjną i korzystając przy tym z najlepszych partnerów. Z włókna węglowego do procesu formowania, od projektu po najlżejsze farby; te elementy przyczyniły się do nowej generacji ram Dedacciai Strada. Rezultat tych prac nad ramą RAN RS jest jasny: 920 gram wagi ramy malowanej w rozmiarze M oraz 1250 g wagi ramy z widelcem. Wszystkie średnice rur karbonowych i ich wymiary są zmniejszone, bez osłabiania struktury jednolitej powłoki. W szczególności rura podsiodłowa została zmniejszona do 27,2 mm z aktualnie modnej średnicy 31,6 mm. Rura podsiodłowa został zaprojektowana tak, aby zaoferować element tłumiący drgania na każdym rodzaju nawierzchni. 

Nachylenie 51 ° pozwala stworzyć 6 cm offsetu pomiędzy tylnym trójkątem, a rurą podsiodłową, co wpływa na zmniejszenie obciążenia tylnego trójkąta. 
Proces inżynier skupił szczególną uwagę na skrajnych sekcjach jak wkład suportu, główka ramy czy rura podsiodłowa. Miało to na celu utrzymanie wysokiego współczynnika sztywności i zachowania równoległego ustawienie osi kół podczas pedałowania. Główne cechy RAN to stabilność i komfortowa jazda. Taperowana główka ramy 1”1/8 – 1”1/4, oferuje dobry balans na każdym rodzaju nawierzchni i najwyższą precyzję prowadzenia. 

RAN został wyposażony w innowacyjny widelec karbonowy i karbonową rurą sterową. Zapewnia on zwinność, zwrotność i precyzję, w szczególności na zjazdach. 
RAN jest całkowicie kompatybilny z mechanicznym i elektroniczny osprzętem (Shimano DI2, Ultegra, Campagnolo EPS, Athena oraz SRAM).W przypadku ramy dla osprzętu elektronicznego, wszystkie przewody prowadzone są wewnątrz ramy. 

RAN RS posiada wkład suportu PF30 (press fit 30) o długości 68 mm. Dedacciai oferuje adaptory BB30 oraz BSA. 

Specyfikacja techniczna: 
Rama karbonowa z włókien MRC MR60/HR60 
Waga ramy: 920 g dla rozmiaru M 
Pięć rozmiarów: XS, S, M, L, XL 
Wkład suportu: PF30 
Warstwa zewnętrzna UD 
Wewnętrzne prowadzenie linek
Kompatybilność z osprzętem mechanicznym i elektronicznym 
Średnica sztycy: 27,2 mm 
Widelec karbonowy: 325 g (w zestawie) Główka steru: 1"1/8 - 1"1/4 dół 
Zintegrowane stery Dedacciai SSDIFF15114 (w zestawie) 
Gwarancja producenta: 2-lata

Kolor: BOB RED - dostępny rozmiar S

Istnieje możliwość pomalowania ramy w personalizowanych barwach. W tym celu prosimy o kontakt z nami. Charakterystyka ramy:

Wraz z ramą istnienie możliwość zamówienia po promocyjnej cenie komponentów DEDA ELEMENTI. 

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

Rama szosowa Dedacciai RAN RS

Rama szosowa Dedacciai RAN RS

Rama RAN została opracowana i zaprojektowana, aby zaskoczyć najbardziej wymagających sportowców.

Napisz recenzję

Produkty Powiązane