Wyprzedaż! Rama przełajowa Dedacciai Super Cross VB

Rama przełajowa Dedacciai Super Cross VB

Nowy

5 540,65 zł

3 843,65 zł

-1 697,00 zł

Super Cross VB jest ramą stworzoną przez Dedacciai Strada do rywalizacji na najwyższym poziomie na wyścigach jak i na treningach przełajowych.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

DOSTĘPNE - CZAS OCZEKIWANIA DO 21 DNI

Ostatnie egzemplarze!

Główny monocoque ramy jak i tylny trójkąt powstały z włókna MRC MR60 wytwarzanego przez czołowego dostawca Mitsubishi Rayon Co LTD. Włókno oceniono na wytrzymałości obciążenia 30 ton. Ten rodzaj włókna węglowego cechuje bardzo wysoki moment skrętny. Jego cechy pozwalają na uzyskanie 1100 gramów masy całkowitej przy rozmiarze ramy M oraz ogromnej sztywności na każdej powierzchni.
Obszary newralgiczne takie jak suport, głowa rury sterowej czy pole zacisku sztycy zostały zaprojektowane w technologii AWP - Anti Wrinke Process. AWP to proces w którym wewnętrzna ścianka jest formowana z włókna węglowego i następuje wstawienie elementu silikonowego pomiędzy strefą wolną, a wewnętrzną ścianą ramy. Element silikonu przyczynia się do wyeliminowania geometrycznych nieprawidłowości wewnątrz ramy, takich jak zmarszczki czy zagłębienia, które mogą koncentrować naprężenia i mogą stać się głównymi punkty pęknięć strukturalnych.
Stery 1 "⅛ - 1"1/2 pozwalają na właściwą równowagę na każdym rodzaju nieregularnej nawierzchni. Widelec w pełni wykonany z włókna węglowego posiada wagę 420 gramów. Jego geometria zapewnia zwrotność, zwinność i precyzję, przy jednoczesnym komforcie i sztywności w trakcie jazdy. Rama przystosowana jest do przełajowych hamulców “canti” - najbardziej cenionych przez czołowych przełajowców świata ze względu na swoją niską wagę oraz siłę hamowania w pełni wystarczającą do zmagań w Pucharze Świata i innych trasach.
Linki przerzutek prowadzone są wewnątrz ramy. To rozwiązanie zabezpiecza je przed dostaniem się błota. Linka tylnego hamulca prowadzona jest na zewnątrz górnej rury. Rama V-Brake dostępna jest w 5. rozmiarach od S do XXL.

- Rama wykonana z najwyższej jakości włókien karbonowych MRC MR60
- Waga ramy: 1100 g dla rozmiaru M
- Dostępne rozmiary: XL
- Wkład suportu: BSA
- Warstwa malowania UD
- Prowadzenie linek przerzutki wewnątrz ramy
- Prowadzenie linki hamulca tylnego na zewnątrz ramy
- Rama zaprojektowana pod hamulce canti
- Widelec karbonowy 420 g (w zestawie)
- Średnica sztycy: 31,6 mm
- Główka steru:1 "⅛ - 1"1/2
- Zintegrowane stery Dedacciai SSCCDC14 (w zestawie)
- Widelec Dedacciai MFF001Z147 (w zestawie)

Wraz z ramą istnienie możliwość zamówienia po promocyjnej cenie komponentów DEDA ELEMENTI. 

#HELMANSPORT - jesteśmy dystrybutorem marki DEDA ELEMENTI, MUD PARTS (linia Deda MTB) oraz ram DEDACCIAI STRADA. 

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

Rama przełajowa Dedacciai Super Cross VB

Rama przełajowa Dedacciai Super Cross VB

Super Cross VB jest ramą stworzoną przez Dedacciai Strada do rywalizacji na najwyższym poziomie na wyścigach jak i na treningach przełajowych.

Napisz recenzję

Produkty Powiązane