Pedały szosowe LOOK KEO BLADE CARBON Ceramic

Nowy

779,00 zł

Nowe Keo Blade Carbon to najdoskonalszy pedał w technologi Blade jaki udało się do tej pory stworzyć. Wiele lat doświadczenia i wiedzy pozwoliło zaprojektować pedały wybierane przez najlepszych. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowe Keo Blade Carbon to najdoskonalszy pedał w technologi Blade jaki udało się do tej pory stworzyć. Wiele lat doświadczenia i wiedzy pozwoliło zaprojektować pedały wybierane przez najlepszych. 
Lekkie, aerodynamiczne i niezawodne Keo Blade Carbon oferują najwięcej korzyści wśród dostępnych na rynku pedałów.
Zwiększona powierzchnia podparcia oraz wyjątkowo płynny system łożyskowania zapewnia maksymalne przekazywanie energii.
Model Keo Blade Carbon stanowi naturalne połączenie zawodnika z rowerem dlatego zaufali mu najlepsi mistrzowie w drodze do zwycięstwa oraz wyznacza niedościgniony standard pod względem osiągów i niezawodności
Blade Carbon oferuje jeszcze większe bezpieczeństwo, stabilność, jest jeszcze lżejszy i bardziej wydajny. Karbonowa płytka która zastąpiono klasyczna sprężynę znajduje się wewnątrz karbonowego korpusu celem poprawienia właściwości aerodynamicznych. Dostępne wersje z osia tytanową lub Cromo, z rożnymi silami wypięcia 12, 16 i 20Nm. 
Wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności wynika z zastąpienia klasycznej sprężyny karbonowa płytką. Takie rozwiązanie zapewnia łatwiej wyczuwalny moment wpięcia, lepsze trzymanie bloku i większa stabilność. Moment wypięcia w porównaniu z klasyczna sprężyna jest również szybszy i łatwiejszy. To wszystko pozwoliło skonstruować pedał jeszcze bezpieczniejszy i przyjazny dla użytkownika oraz pozwoliło zrezygnować z ustawienia siły wpięcia/wypięcia. Jednakże dla zaspokojenia potrzeb wszystkich użytkowników, Keo Blade Carbon dostępny jest w trzech wersjach siły wypięcia: 12Nm która zaspokoi oczekiwania większości użytkowników, 16Nm odpowiednia dla zawodników i cięższych użytkowników oraz 20Nm dla sprinterów oraz zawodników oczekujących maksymalnego zintegrowania z pedałem. Wszystkie wersje oferują możliwość wymiany płytki na wersje z inna charakterystyka siły. 
Pełna integracja płytki wewnątrz karbonowego korpusu pozwoliła stworzyć najbardziej aerodynamiczny profil jaki mogą posiadać pedały szosowe. Ponadto za poprawę aerodynamiki odpowiada boczna powierzchnia pedałów, posiadająca formę która przypomina kanał dla przepływającego powietrza. 
Kolejna przewaga pedałów Blade Carbon jest i maksymalna szerokość i powierzchnia podparcia. Wyposażone w płytkę ze stali nierdzewnej o szerokości 68mm dają niezrównana powierzchnie i kontakt bloku z pedałem niezależnie od kąta w jakim się znajduje podczas pedałowania. 
Następnym elementem podnoszącym stabilność i podparcie są prace które zostały przeprowadzanie w zakresie zoptymalizowania kształtu bloku i zapewnienie jego odpowiedniego położenia po wpięciu, niezlatanie od katu w którym się znajduje, w pełnym zakresie pracy jak wykonuje podczas pedałowania. 
Dodatkowa zaleta jest niska waga, która została zredukowana względem poprzedniej wersji. Było to możliwe dzięki nowej, lżejszej osi i materiałowi z jakiego wykonano korpus.
Szczególna uwagę przy tworzeniu modelu Blade 2 poświęcono niezawodności: korpus wykonano z materiału o wysokiej odporności mechanicznej, powierzchnia podparcia wykonana ze stali nierdzewnej, pogrubiona oś z systemem podwójnego uszczelnienia i system łożyskowania pozwoliły stworzy wyjątkowo trwały i bezpieczny produkt. 
W celu poprawy wydajności, zastosowana nowa oś, która zmniejsza odległość między butem a osią obrotu. System łożyskowania składa się z dwóch łożysk maszynowych oraz jednego igiełkowe, łożyska które wykorzystuje Look są zatwierdzone w specjalnym teście wytrzymałościowym. Polega on na na poddaniu i 2 mln cykli, przy 100 obrotach na minute przy obciążeniu 90kg. Taki test stawia im znacznie wyższe wymagania niż dotychczasowa norma EN14781 i jest odpowiednikiem jazdy sprinterskiej o mocy 1700W w czasie 333 godzin. Ponadto, podwójny system uszczelnienia gwarantuje łożyskom żywotność na wyjątkowo wysokim poziomie. 
Dzięki opcjonalnie dostępnym podkładkom, istnieje możliwość regulacji współczynnika Q-factor w zakresie 53-55mm co podnosi możliwość dopasowania pedałów do indywidualnych preferencji. 
Nowy system zewnętrznej uszczelki udoskonalony o 90% 

Materiałkarbon
stal
Łożyskowanieceramiczne
Luz Roboczy0°, 4,5° lub 9° w zależności od koloru bloków ( czarne, szare, czerwone)
Siła/Kąt wypięcia12 Nm / 16 Nm - dwie wymienne płytki w zestawie
Waga110 g (sztuka)


logo-paczkomaty-inpost-kurier.jpg

W przypadku wyboru opcji INPOST PACZKOMAT prosimy o podanie w komentarzu do transakcji numeru paczkomatu, na który chcą Państwo otrzymać paczkę. 

LISTA PACZKOMATÓW

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

Pedały szosowe LOOK KEO BLADE CARBON Ceramic

Pedały szosowe LOOK KEO BLADE CARBON Ceramic

Nowe Keo Blade Carbon to najdoskonalszy pedał w technologi Blade jaki udało się do tej pory stworzyć. Wiele lat doświadczenia i wiedzy pozwoliło zaprojektować pedały wybierane przez najlepszych. 

Napisz recenzję

Produkty Powiązane