Koszulka KALAS AERO X9

Nowy

419,00 zł

Koszulka Kalas Aero X9 została zaprojektowana aby zapewnić wysoką jakość profesjonalnym zawodnikom. Materiał Razor jest ultralekki i wysoce oddychalny, a konstrukcja całej koszulki PRO zapewnia wysoką aerodynamikę bez kompromisów.

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

DOSTĘPNA (czas realizacji do 5 dni)

- ultralekki i wysoce oddychalny materiał Razor
- panele z siatki daje dużą wentylację
- ukryty zamek pozwala na szybkie rozpięcie i zapięcie koszulki jedną ręką w trakcie jazdy
- silikonowe wykończenia koszulki zapobiegają przesuwaniu się koszulki w trakcie jazdy
- aktywne szwy które zapewniają lepszą elastyczność i dopasowanie
- piramidowy kształt kieszeni pozwala na łatwy dostęp
- doczepiana torebka wodoodporna

Dostępne rozmiary: 1,2,3,4,5,6,7,1+,2+,3+

Razor
Skład: 86% PES, 14% EA
Gramatura: 110g/m2

ROZMIAR: MĘSKA GÓRA

Ważne informacje:

Aby wybrać właściwy rozmiar górnej odzieży Kalas, najważniejszym pomiarem jest obwód klatki piersiowej. Wzrost jest jedynie pomocniczy. Jeśli Twój rozmiar jest pomiędzy dwoma rozmiarami Kalas, wybierz ten większy. Zalecamy wybór  na podstawie aktualnym pomiarów obwodów. 

Przykład:
Wzrost: 180 cm, klatka piersiowa 103 cm, pas 85 cm, powinno wybrać się górny wymiar Size 5, a dolny Size 4. 
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami. 


INFORMACJA O MARCE:
Początki firmy KALAS Sportswear to przede wszystkim pasja. Čestmír Kalas, były czechosłowacki kolarz i utytułowany trener kilku mistrzów świata wiedział, że aby utrzymać najwyższy poziom kolarstwa w Taborze potrzeba o wiele więcej niż tylko same treningi. Było konieczne, aby dostarczyć wystarczających funduszy do prowadzenia klubu w czeskiej mekce kolarstwa. Idea zdeterminowanego fana kolarstwa przyniosła efekt dwie dekady później i stała się jednym z wiodących producentów odzieży kolarskiej i sportowej w Europie. Siedziba firmy czyli Tabor to mekka kolarstwa przełajowego i oczywistym jest, że kolekcje ubrań dedykowanych dla kolarzy przełajowych to oczko w głowie czeskiego producenta, o czym świadczy, iż firmie Kalas zaufały już czołowe belgijskie teamy przełajowe jak Corendon-Circus z Mistrzem Świata Mathieu van der Poel.  
Technologie wykorzystane w kolekcjach ubrań Elite czy Pro to ścisła europejska czołówka, a fakt iż marce Kalas zaufała reprezentacja Wielka Brytanii (wszystkie dyscypliny kolarskie z reprezentacją torową oraz szosową na czele) mówi sam za siebie.


Z ubrań czeskiego producenta korzystają także reprezentacje Czech, kontynentalne grupy szosowe Euskadi Murias Basque Country. – Kalas z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością w Polsce, a jej klienci doceniają bardzo wysoką jakość ubrań. Odzież KALAS jest produkowana wyłącznie z najlepszych materiałów pochodzących z Włoch oraz Szwajcarii. W połączeniu z najnowszymi procesami produkcyjnymi dostają Państwo produkt, który jest w światowej czołówce technologii, funkcjonalności i komfortu, a zarazem wygląda doskonałe. Cała produkcja odbywa się w siedzibie KALAS w czeskim Taborze, Dzięki temu jesteśmy pewni iż każdy produkt jest dobrze wykonany. Mamy bowiem pełną kontrolę nad całym procesem produkcji – od projektowania do pakowania – powiedział opiekujący się marką Kalas w Polsce Tomasz Helman.


n61068-MA13

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

Koszulka KALAS AERO X9

Koszulka KALAS AERO X9

Koszulka Kalas Aero X9 została zaprojektowana aby zapewnić wysoką jakość profesjonalnym zawodnikom. Materiał Razor jest ultralekki i wysoce oddychalny, a konstrukcja całej koszulki PRO zapewnia wysoką aerodynamikę bez kompromisów.

Napisz recenzję

Produkty Powiązane