Obniżka! Klocki hamulcowe Token TK345S

Klocki hamulcowe Token TK345S

Nowy

135,16 zł

128,40 zł

-5%

Klocki hamulcowe na każda pogodę do obręczy karbonowych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowe klocki hamulcowe TK345S są specjalnie przystosowne do zacisków hamulcowych, które nie zostały zaprojektowane z myślą o szerokich aero felgach. Coraz częściej w rowerach szosowych stosuje się szersze obręcze. Każdy z klocków hamulcowych TK345S jest precyzyjnie obrobiony, aby uzyskać cieńszy profil oraz podobne właściwości hamowania jak oryginalne klocki hamulcowe TK345. Można teraz uniknąć wszelkich problemów związanych z nierównomierną pracą klocków hamulcowych, małą siłę hamowania i nadmiernym naprężeniem zacisku. Pasuje do wszystkich zacisków hamulcowych z uchwytem klocka hamulcowego w stylu Shimano.
 

altOpakowanie zawiera zestaw na dwa koła (4 szt wkładek) 

Nowość na 2018 !!!

TK345 All Weather Brake Pads - największym problemem przy tego typu hamulcach jest hamowanie w paskudnych warunkach pogodowych. TOKEN przyłożył się do tematu i przetestował wiele mieszanek. Zajęło to kilka lat. Ale dzięki temu postały klocki, które znacznie poprawiły skuteczność hamowania (bez zbędnego wydzielania dużej ilości ciepła). 

Porównanie siły hamowania klocków w mokrych warunkach
alt

 

Porównanie siły hamowania klocków w suchych warunkach
alt
   
   Porównanie skuteczności klocków wraz z ich zużyciem. W teście zastosowano 180 cykli hamowań ze stałą siła 300N. Jak widać siła hamowania w przypadku nowych klocków TOKEN’a nie zmienia się w trakcie ich zużycia. Tak z ciekawostek – klocki przy tych testach rozgrzewały się do temperatury nawet 230 stopni.
alt

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

Klocki hamulcowe Token TK345S

Klocki hamulcowe Token TK345S

Klocki hamulcowe na każda pogodę do obręczy karbonowych.

Napisz recenzję

Produkty Powiązane