ETHICSPORT POWERFLUX 85ml

Nowy

16,90 zł

PowerFlux® to produkt nowej generacji z dwufazową formułą o natychmiastowym działaniu, przeznaczony do stosowania przed bardzo intensywnym wysiłkiem fizycznym w celu  optymalizacji wydolności organizmu. Jest to opatentowana mieszanka oparta na argininie, cytrulinie, Cluster Dekstrynie®, izomaltulozie oraz ekstrakcie z czerwonego buraka (TruBeet ™).

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

DOSTEPNE (czas wysyłki 24-48h)

Informacje ogólne:

Arginina i cytrulina to aminokwasy biorące udział w ważnych procesach metabolicznych. Fizjologiczna synteza tlenu azotu (NO) wymaga obecności argininy oraz cytruliny (synteza endogenna). Organizm ludzki jest w stanie fizjologicznie syntezować tlenek azotu również przy użyciu azotanów pobranych z pożywieniem (synteza egzogenna). Fizjologiczne rozszerzenie naczyń krwionośnych mięśni gładkich jest ściśle związane z obecnością tlenku azotu, fizjologicznie wytwarzanego przez organizm.

Cechy produktu:

PowerFlux® to suplement diety zawierający argininę, cytrulinę, witaminę B3, witaminę E, witaminę C, Trubeet (skoncentrowany wyciąg z czerwonego buraka ), Cluster Dextrynę®, Izomaltulozę i kofeinę – składniki bardzo przydatne podczas wyczerpujących obciążeń fizycznych. TruBeet ™ jest około 4 razy bogatszy w azotany niż tradycyjny ekstrakt z korzenia buraka. Witamina B3 i witamina C przyczyniają się do normalizacji metabolizmu energetycznego , do zmniejszenia zmęczenia i normalnego funkcjonowania układu nerwowego. Witamina E z witaminą C pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Izomaltuloza jest węglowodanem  o niskim indeksie glikemicznym stopniowo metabolizowanym przez organizm. Cluster Dextrin® to innowacyjny składnik składający się z silnie rozgałęzionych cyklicznych dekstryn (HBCD), zdolnych do stopniowego i ciągłego uwalniania glukozy. Kofeina (150 mg/85 ml) pomaga zwiększyć jasność umysłu i  poprawić koncentrację. Produkt nie zawiera glutenu (bezglutenowy) i dlatego nadaje się również dla osób z celiakią.

Opakowanie: 5 butelek x 85 ml  - 425 ml.

Smak: delikatna pomarańcza Sposób użycia: 1 butelka dziennie, około 10-20 minut przed wysiłkiem. Górną cześć nakrętki należy dokręcić aż proszek wsypie się do butelki z płynem. Potrząsać intensywnie przez około 20 sekund do momentu całkowitego rozpuszczenia się proszku w butelce. W celu lepszego przyswojenia i skuteczności zaleca się przyjmowanie produktu w 2-3 łykach w niewielkich odstępach czasowych. Przy każdym łyku zdecydowanie zalecane jest trzymanie płynu w ustach przez kilka sekund, mieszając go ze śliną a następnie połknąć. Jeśli to konieczne można popić niewielką ilością wody.   
Składniki zawarte w korku: TruBet (eksrakt z buraków), maltodekstryna, L-arginina, L-cytrulina,  kwas L-askorbinowy (witamina C), kofeina, naturalny barwnik, niacyna (witamina B3), środek przeciw zbrylający: dwutlenek krzemu, octan DL-alfa-tekoferylu (witamina E).

Składniki zawarte w butelce: woda oczyszczona, wysoce rozgałęzione cykliczne estry (Cluster Dextrin®), Izomaltuloza*  (Palatinose), fruktoza, konserwanty: benzoesan sodu, sorbinian potasu, kwasek cytrynowy, słodzik: sukraloza.

Izomaltuloza* jest źródłem glukozy i fruktozy.

 

tabelka_ethicsport_powerflux.jpg

% RWS - referencyjna wartość spożycia (rozp. UE nr 1169/2011)

 

Uwagi: 

Nie przekraczać zalecanej porcji na dzień. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci.  Produkt nie może być spożywany przez dzieci, kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie stosować w połączeniu z alkoholem i tytoniem oraz w przypadku wrażliwości na kofeinę.

Produkt nie morze być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Najlepiej spożyć przed końcem: data na  etykiecie. Produkt testowany na zawartość niedozwolonych substancji. Nie zawiera nandrolonu, testosteronu (z ich prekursorami), Beta2 – agonistów, amfetamin, efedryn oraz wszystkich innych substancji zakazanych przez WADA.

Prosimy o sprawdzenie dostępności poprzez kontakt z naszym sklepem, przed dokonaniem zakupu. 

Nie ma komentarzy

Napisz recenzję

ETHICSPORT POWERFLUX 85ml

ETHICSPORT POWERFLUX 85ml

PowerFlux® to produkt nowej generacji z dwufazową formułą o natychmiastowym działaniu, przeznaczony do stosowania przed bardzo intensywnym wysiłkiem fizycznym w celu  optymalizacji wydolności organizmu. Jest to opatentowana mieszanka oparta na argininie, cytrulinie, Cluster Dekstrynie®, izomaltulozie oraz ekstrakcie z czerwonego buraka (TruBeet ™).

Napisz recenzję

Produkty Powiązane