Lista produktów producenta: TEMPO

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Tempo to amerykańska firma z Florydy która od kilku sezonów dostarcza swoim klientom wysokiej klasy pomiary mocy. Wszystkie pomiary montowane w ramionach korby przed tym jak opuszczą firmę są wielokrotnie testowane. Czujnik zamontowany jest na lewym oryginalnym ramieniu Shimano R7000 i jest kompatybilny z innymi szosowymi korbami Shimano Hollowtech II. 

  1 285,00 zł
  DOSTEPNE (zapytaj o dostępność)
 • Tempo to amerykańska firma z Florydy która od kilku sezonów dostarcza swoim klientom wysokiej klasy pomiary mocy. Wszystkie pomiary montowane w ramionach korby przed tym jak opuszczą firmę są wielokrotnie testowane. Czujnik zamontowany jest na lewym oryginalnym ramieniu Shimano R9100 i jest kompatybilny z innymi szosowymi korbami Shimano Hollowtech II. 

  1 918,00 zł
  DOSTEPNE (prosimy o kontakt przed zakupem w celu sprawdzenia dostępności danej długości ramienia)
 • Tempo to amerykańska firma z Florydy która od kilku sezonów dostarcza swoim klientom wysokiej klasy pomiary mocy. Wszystkie pomiary montowane w ramionach korby przed tym jak opuszczą firmę są wielokrotnie testowane. Czujnik zamontowany jest na lewym oryginalnym ramieniu Shimano GRX.

  1 427,00 zł
  DOSTEPNE
 • Tempo to amerykańska firma z Florydy która od kilku sezonów dostarcza swoim klientom wysokiej klasy pomiary mocy. Wszystkie pomiary montowane w ramionach korby przed tym jak opuszczą firmę są wielokrotnie testowane. Czujnik zamontowany jest na lewym oryginalnym ramieniu Shimano R8000 i jest kompatybilny z innymi szosowymi korbami Shimano Hollowtech II. 

  1 427,00 zł
  DOSTEPNE
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów