ODZIEŻ Jest 101 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 101 elementów
 • Ochraniacze na buty lekkiego materiełu Lycra.

  44,72 zł
  DOSTĘPNE
 • Kiedy temperatura powietrza wzrasta powyżej 25C, jazda w w zwykłej koszulce przestaje być przyjemnością. Firma Kalas stworzyła ultralekki model letni koszulki - Verano Ultra, który daje idealne odczucia dla zawodnika. Ta aerodynamiczna koszulka nie tylko pozwala czuć powietrze, ale zarazem jest bardzo szybka. 

  340,65 zł
  DOSTĘPNA (czas realizacji do 7 dni)
 • Koszulka British Cycling inspirowana barwami, z których korzysta kolarska reprezentacja Wielkiej Brytanii, której marka KALAS od roku 2017 dostarcza odzież kolarską. 

  340,65 zł
  DOSTĘPNY (Czas oczekiwania do 7 dni)
 • Koszulka Kalas Elite Replica to replika strojów z jakich korzysta reprezentacja Wielkiej Brytanii w kolarstwie. Koszulka wykonana jest z wysoce funkcjonalnego materiału Spinn, który jest bardzo lekki i wysoce oddychalny.

  215,45 zł
  DOSTĘPNY (czas oczekiwania 5-7 dni)
 • Koszulka TITAN to idealne połączenie najlepszych tkanin. Jest ona bardzo lekka, elastyczna i oddychająca. Przedłużone rękawki z silikonowym zakończeniem nadają elegancji w nowoczesnym wyglądzie.

  215,45 zł
  DOSTĘPNY (Czas oczekiwania do 7 dni)
 • Jest to bardzo lekka, elastyczna i oddychająca koszulka - identyczna z tą w jakiej startują reprezentanci Czech. 

  199,19 zł
  DOSTĘPNY (czas oczekiwania 5-7 dni)
 • Ta popularna koszulka jest standardowym krojem, przeznaczonym do jazdy miejskiej i terenowej. To nasza rekomendacja dla rowerzystów rekreacyjnych, którzy szukają kombinacji funkcjonalnych tkanin i luźnego, eleganckiego kroju.

  195,12 zł
  DOSTĘPNY (Czas oczekiwania do 7 dni)
 • Rewolucyjna innowacja w rozwoju odzieży rowerowej. Koszulka stworzona w dopasowanym kroju i wodoodpornym materiale membranowym. Zaprojektowana na chłodne i deszczowe dni zapewni maksymalną ochronę i komfort. 

  430,00 zł
  DOSTĘPNY (czas realizacji do 5-7 dni)
 • Replika koszulki belgijskiego teamu przełajowego Correndon Circus w barwach którego startuje między innymi Mathieu van der Poel. Koszulka wykonana jest z wysoce funkcjonalnego materiału Spinn, który jest bardzo lekki i wysoce oddychalny.

  214,63 zł
  DOSTĘPNY (Czas oczekiwania 5-7 dni)
 • Replika koszulki szosowej hiszpańskiej grupy pro-kontynentalnej Euskadi – Murias Team. Koszulka wykonana jest z wysoce funkcjonalnego materiału Spinn, który jest bardzo lekki i wysoce oddychalny.

  214,63 zł
  DOSTĘPNY (czas realizacji 5-7 dni)
 • Jako rezultat testów i współpracy z profesjonalnymi zespołami, powstały spodenki wykonane z kompresyjnego i aerodynamicznego materiału Goffrato. Nowe i bardzo dokładnie zaprojektowane kształty zapewniają komfort w trakcie jazdy oraz perfekcyjną jakość wartą swojej ceny. Spodenki posiadają wysoki model wkładki Endurance Carbonium. Spodenki w barwach...

  397,56 zł
  DOSTĘPNE (czas oczekiwania 5-7 dni)
 • Koszulka Kalas zaprojektowana na zmienną pogodę. Niezbędny dodatek dla każdego rowerzysty.

  256,10 zł
  DOSTĘPNA (czas oczekiwania 5-7 dni)
Pokazuje 1 - 12 z 101 elementów