ODZIEŻ Jest 76 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów
 • Ochraniacze na buty lekkiego materiełu Lycra.

  84,00 zł
  DOSTĘPNE (czas realizacji 5-7 dni)
 • Spodenki Kalas Pro Shark to produkt powstały dla kolarzy, którzy nie zniechęcają się złą pogodą lub muszą zmierzyć się z deszczem podczas wyścigu. To dla nich zaprojektowaliśmy w pełni wodoodporne spodenki - Shark. Wysoki poziom oddychalności zapewni zawodnikowi ciepło i suchość podczas deszczowych dni. 

  1 095,00 zł
  DOSTĘPNY (czas realizacji 5-7 dni)
 • Koszulka British Cycling inspirowana barwami, z których korzysta kolarska reprezentacja Wielkiej Brytanii, której marka KALAS od roku 2017 dostarcza odzież kolarską. 

  445,00 zł
  DOSTĘPNY (Czas oczekiwania do 7 dni)
 • Koszulka Kalas Elite Replica to replika strojów z jakich korzysta reprezentacja Wielkiej Brytanii w kolarstwie. Koszulka wykonana jest z wysoce funkcjonalnego materiału Spinn, który jest bardzo lekki i wysoce oddychalny.

  355,00 zł
  DOSTĘPNY (czas oczekiwania 5-7 dni)
 • Jest to bardzo lekka, elastyczna i oddychająca koszulka - identyczna z tą w jakiej startują reprezentanci Czech. 

  355,00 zł
  DOSTĘPNY (czas oczekiwania 5-7 dni)
 • Rewolucyjna innowacja w rozwoju odzieży rowerowej. Koszulka stworzona w dopasowanym kroju i wodoodpornym materiale membranowym. Zaprojektowana na chłodne i deszczowe dni zapewni maksymalną ochronę i komfort. 

  580,00 zł
  DOSTĘPNY (czas realizacji do 5-7 dni)
 • Ta koszulka to kombinacja dwóch wysoce funkcjonalnych materiałów. Ma skonstruowany opływowy i dopasowany anatomicznie krój. Zastosowaliśmy elastyczny materiał na przednich i tylnych panelach, aby zapewnić oddychalność, a materiał Stripes na ramionach, aby poprawić wydajność aerodynamiczną na rowerze. Koszulka w barwach zespołu Alpecin-Fenix w barwach...

  423,00 zł
  DOSTĘPNY (Czas realizacji 60 dni)
 • Jako rezultat testów i współpracy z profesjonalnymi zespołami, powstały spodenki wykonane z kompresyjnego i aerodynamicznego materiału Goffrato. Nowe i bardzo dokładnie zaprojektowane kształty zapewniają komfort w trakcie jazdy oraz perfekcyjną jakość wartą swojej ceny. Spodenki posiadają wysoki model wkładki Endurance Carbonium. Spodenki w barwach...

  745,00 zł
  DOSTĘPNE (czas oczekiwania 5-7 dni)
 • BLUZA z długim rękawem Kalas zaprojektowana na zmienną pogodę. Replika koszulki z której korzysta zawodowa grupa ALPECIN-FENIX w barwach której jeżdzi Mathieu van der Poel. 

  445,00 zł
  DOSTĘPNA (czas realizacji 45-60 dni)
 • Te eleganckie spodenki wykonane są z wysoce gatunkowego włoskiego materiału, charakteryzującego się wysoką elastycznością i lekkością. Spodenki posiadają wkładkę Zoom X - idealną na średnie i długie dystanse. 

  524,00 zł
  DOSTĘPNY (czas realizacji 5-7 dni)
 • Spodenki KALAS ELITE wykonane są bardzo wytrzymałego materiału Lycra Power. Jest to tkanina o dużych właściwościach kompresyjnych, oddychalności oraz elastyczności. Wkładka Zoom X zapewnia komfort na średnie i długie dystanse. Design to replika odzieży reprezentacji Wielkiej Brytanii. 

  535,00 zł
  DOSTĘPNE (czas realizacji 5-7 dni)
 • Czapka rowerowa z daszkiem dedykowana dla kolarzy. 

  48,00 zł 33,60 zł
  Obniżka!
  DOSTĘPNY
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów